
27 lutego w bibliotece szkolnej odbył się Konkurs Pięknego Czytania Lektur dla klas 4-8. Do konkursu zgłosiło się 17 uczniów. Wszyscy zaprezentowali swoje umiejętności czytelnicze, poprzez głośne czytanie wybranych fragmentów lektur szkolnych. Jury po wysłuchaniu interpretacji, każdego z uczniów, wyłoniło następujących zwycięzców w dwóch kategoriach:
KATEGORIA KLASY 4-5:
I miejsce- Zapadka Lena kl. 5b
II miejsce- Pac Marta kl. 4a
III miejsce- Grunwald Joanna kl. 5b
KATEGORIA KLASY 6-8:
I miejsce- Robaczewska Martyna kl. 8a
II miejsce- Gut Joanna kl. 6a
III miejsce- Danelska Apolonia kl. 8a
opracowała: Magdalena Bojarska


